Haberler

Indiana Jones 5’in Müzikleri Bir Kez Daha John Williams’a Emanet!

Çekileceği duyulduğu andan itibaren projede hangi isimlerin yer alacağı merakla beklenen Indiana Jones 5’in film müziklerini yapacak isim belli oldu.

John-Williams-and-Steven-Spielberg-john-williams-25180335-2100-1869

Filmin yönetmeninin Steven Spielberg olacağı kesinleştikten sonra, John Williams’ın da filmin müziklerini yapacağının açıklanması, efsane bir filmin daha geleceğinin habercisi niteliğinde.

Spielberg’in katıldığı American Tribute Show etkinliği sırasında açıkladığı bu haber kısa süre sonra röportajı yapan Scott Mantz’ın attığı twit ile kesinleşti.  Serinin önceki dört filminin müziklerinde de imzası bulunan John Williams aynı zamanda Star Wars’un ünlü The Imperial March’ını besteleyen isim.

Filmde yer alması kesinleşen tek isim ise serinin diğer filmlerinde de başrolde bulunan Harrison Ford. 2019 yılının Temmuz ayında vizyona girmesi beklenen serinin beşinci filmi için sinemaseverler şimdiden heyecanlı.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Stefan Zweig'ın Hayatı Film Oluyor!

Sonraki yazı

Morrisey Tekrar İstanbul’a Geliyor!