Bi'DünyaHaberler

Morrisey Tekrar İstanbul’a Geliyor!

Alternatif rock müziğinin yaşayan efsanelerinden biri olan İngiliz sanatçı Morrisey’in bu yazki turnesinde İstanbul da var!

Morrissey-World-Peace2

Bir süredir Ağustos ayında İstanbul’da konser vereceğine dair söylentiler dolana Morrisey, 19 Ağustos tarihinde bir kez daha sevenleriyle buluşmaya geliyor. Sanatçının hayranları tarafından oluşturulan sitesi True to You’da yayımlanan turne takvimine göre Morrisey’in, Norveç, İsveç, Finlandiya, Almanya ve İsrail konserlerinin arasında bir de Türkiye durağı bulunuyor.

Son olarak 7 Aralık 2014 tarihinde İstanbul’da dinleme imkanı bulduğumuz İngiliz sanatçının 19 Ağustos’ta gerçekleşecek konserine ilişkin henüz bir mekan bilgisi bulunmuyor fakat büyük bir arenada gerçekleşeceği gelen söylentiler arasında.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Indiana Jones 5’in Müzikleri Bir Kez Daha John Williams’a Emanet!

Sonraki yazı

Free State of Jones Filminden Yeni Fotoğraflar Geldi!