Haberler

J.K. Simmons La La Land’de Ryan Gosling ve Emma Stone’a Katılıyor

JK_Simmons

J.K Simmons, Whiplash yönetmeni Damien Chazelle’in yeni filmi La La Land ile Caz dünyasına geri dönüyor.

Emma Stone ve Ryan Gosling’in başrollerinde yer alacağı müzikalin haberini daha öncesinde sitemizde duyurmuştuk. Projenin ilerlemesiyle birlikte kadroya katılacak yeni isimler de belli olmaya başladı, bunlardan biri de geçen sene Whiplash ile hem bir Altın Küre hem de “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” Oskarı’nı kazanan J.K. Simmons.

Ryan Gosling’in yetenekli bir caz piyanistini, Emma Stone’un da gözü yükseklerde bir aktrisi canlandıracağı filmde, iki karakter birbirine aşık olur fakat ikisi de kendi kariyerlerinde edindikleri başarıyla birlikte ilişkilerini sürdürmekte güçlük çekecektir. Yönetmen Damien Chazelle’in kendi senaryosundan uyarlayacağı filmde, J.K Simmons karşımıza “Patron” adlı bir karakterle çıkacak.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Kit Harington & Dakota Fanning, Brimstone’da Birlikte Rol Alacak

Sonraki yazı

Star Wars Antolojisi’nden Han Solo Filmi Geliyor