Haberler

Kit Harington & Dakota Fanning, Brimstone’da Birlikte Rol Alacak

Kit Harington & Dakota Fanning

Kit Harington & Dakota Fanning

Kit Harington ve Dakota Fanning’in, western filmi Brimstone’un başrollerinde yer alacakları duyuruldu.

Öncesinde Robert Pattinson ve Mia Wasikowska’nın projede yer alacağı düşünülüyordu fakat iki oyuncu da yapımda yer alamayacaklarını açıkladı. Variety’nin haberine göre, ikiliden boşalan koltuklara, Harington ve Fanning yerleşti. Guy Pearce da ayrıca projede yer alan önemli isimler arasında.

Martin Koolhoven’ın (Winter in Wartime) yazıp yöneteceği filmde geçmişinden kaçmaya çalışan bir kadın kahramanın öyküsü konu edinilecek. Baş karakter olan Liz’in (Dakota Fanning) peşindeki kötü yürekli vaizi Guy Pearce canlandırırken, Kit Harington da karşımıza bir kanun kaçağı rolünde çıkacak. Filmin “bir kadının meydan okuyan direnişinin canlı ve güçlü bir öyküsü” olacağı, projeyle ilgili açıklanan detaylar arasında.

Brimstone’un çekimleri Romanya, İspanya ve Almanya gibi birbirinden farklı lokasyonlarda gerçekleştirilecek.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde yazlık sinema: “İnsanlık Tarihi”

Sonraki yazı

J.K. Simmons La La Land’de Ryan Gosling ve Emma Stone’a Katılıyor