Haberler

Korkmaya Hazır Olun: Blair Witch’ten Fragman Geldi!

1999 yılında yayımlanan ilk filmin ardından büyük beğeni toplayan Blair Witch efsanesi, 16 yıl aradan sonra geri dönüyor.

blair witvh

Daniel Myrick ve Eduardo Sanchez’in 1999 yılında, daha sonradan adı “found footage” olacak deneysel sinema türünde yaptıkları, The Blair Witch Project filmi ile ses getirmeyi başaran korku serisinin üçüncü filminden fragman yayımlandı.

Bulduğu video sonrasında kız kardeşini, Blair Witch efsanesiyle ünlü olan Black Hill Ormanı’nda aramaya giden Blane ve bir grup genci konu edinen filmin yönetmen koltuğunda bu sefer Adam Wingard oturuyor. Senaryosu Simon Barrett’e emanet olan filmin oyuncu kadrosunda ise Corbin Reid, Wes Robinson ve Valorie Curry bulunuyor.

16 Eylül’de vizyona girmesi beklenen filmin gerilim dolu fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Sahne: Nadide Anlar

Sonraki yazı

Dünyaca Ünlü Müzisyen Sting Türkiye’ye Geliyor!