Haberler

Korku Filmi Under the Shadow’dan Fragman Geldi!

Babak Anvari’nin ilk uzun metrajlı filmi olacak olan Under the Shadow filminden fragman yayımlandı. under-the-shadow

Galasını Sundance Film Festivali’nde yapan ve o yandan bu yana sayısız film festivalinde gösterimi yapılan İran asıllı korku filmi Under the Shadow, farklı bir korku filmi olarak karşımıza çıkıyor. 1988 yılında İran ile Irak arasında gerçekleşen savaşın yaşandığı dönemde geçen film, evlerinin etrafını cinlerin sardığını düşünen bir anne ile kızının yaşadıklarını konu alıyor.

İranlı yönetmen Babak Anvari tarafından yazılıp yönetilen film, gösterimi yapılan festivallerden de oldukça olumlu yorumlar alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Narges Rashidi ve Avin Manshadi’nin başrollerini üstlendiği filmin, 30 Eylül tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz