Haberler

M. Night Shyamalan, Eastrail 177 Üçlemesinden Bilinmeyen Bir Detayı Paylaştı

M. Night Shyamalan, Unbreakable‘ın kötüsünün neredeyse Split‘in The Horde’u olacağını açıkladı.

Ters köşeleri seven Shyamalan 2016 yapımı Split filminde, Unbreakable‘daki David Dunn karakterini getirerek izleyiciyi bir hayli şaşırtmıştı. Bu bağlantıları Unbreakable‘ın başından beri planlayan yönetmen, filmle ilgili daha önce açıklamadığı bir detayı da paylaştı. Neredeyse Unbreakable‘da, James McAvoy‘un canavar karakterini görecekmişiz. Shyamalan, “Bu her zaman bir fikirdi. Aslında Unbreakable ve Split başından beri beraberdi. David ve The Horde tren istasyonunda birbirlerine çarptılar ve David de onu takip etti” diye ikilinin hikayesini anlatıyor. Ancak filmde David’in ailesine odaklanmak istediğinde bu fikirden vazgeçmiş.

Devam film yok

Eastrail 177 üçlemesinin son halkası Glass, 2019’un en çok merak edilen filmleri arasında. Başrolde Samuel L. Jackson olduğu filmde Bruce Willis ve James McAvoy da önceki rollerini canlandırmak için geri dönüyor. Seri gişede büyük başarı yakalasa da Shyamalan, devam film çekmeyeceğini açıkladı.

İrem Naz Güvel
1990 yılında İstanbul’da doğdu. Kadir Has Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü mezunu. Küçükken tiyatrocu olacağım diye tutturdu. Bu alanda faaliyetlerini sürdürürken yönünü sinemaya çevirdi ve önünü alamadı. İş hayatında 1 kanal ve 2 yayınevi bulundurarak editörlük yapıyor. Buffy the Vampire Slayer hastası ve hakkında 7/24 konuşma potansiyeline sahip.

Yorum yaz