Haberler

Martin Scorsese’in Silence’ı Kasım’da Vizyonda!

Martin Scorsese’in uzun zamandır hayata geçirmek istediği ve Tayvan’da çekimlerini tamamladığı filmi Silence Kasım ayında vizyonda.

silence

Yapımcılığını Fábrica de Cine ve SharpSword Films’in üstlendiği filmin yerel dağıtıcılığını Paramount Pictures’ın yapacağı film Japon yazar Shusaku Endo’nun 1966 tarihli aynı adlı kitabından uyarlanıyor.

Misyonerlik yapan Portekizli Cizvit bir rahibin hikayesinin anlatıldığı kitapta rahip, Hristiyanlığı Japonya’ya götürmekle görevlendiriliyor fakat oradayken dini zulme maruz kalınışını konu alıyor. Çekimleri Tayvan’da 14 haftada tamamlanan filmde Liam Neeson, Andrew Garfield ve Adam Driver’ı başrolde izleyeceğiz.

Son olarak Mick Jagger ve Rick Cohen’le birlikte 1970’lerde New York’ta müziğin değişimini anlatan ‘Vinyl’ dizisiyle uğraşan yönetmen Martin Scorsese’in yeni filmi heyecanımızı doruklara çıkartacak düzeyde.

silence2

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

35. İstanbul Film Festivali İzlenimleri: Özgün Bir Bilim-Kurgu Denemesi

Sonraki yazı

Türk Sineması Sergisi Ziyaretçilerini Bekliyor!