Haberler

Me, Earl, and The Dying Girl | İlk Fragman Yayınlandı!

Haber 1 Görsel 2

Bu senenin Sundance Film Festivali’de hem seyirci hem de jüri ödülünü kazanan  geçen yılın sansasyonel ve Oscar ödüllü filmi Whiplash’in izinden gidiyor. 2015 Sundance Film Festivali’nde büyük beğeni toplayan film bu yaz vizyona giriyor ve filmden ilk fragman servis edildi.

İsmi filme her ne kadar bir zombi filmiymiş havası verse de Me,Earl and the Dying Girl kalpleri ısıtacak, hatta ısıttığı kalpleri biraz da kıracak bir yapım.

17 yaşında, içine kapanık bir lise son sınıf öğrencisi olan Greg Gaines (Thomas Mann) hiçbir belaya karışmadan ve derinliği olan her türlü ilişkiden kaçınarak sadece liseyi bitirmeye uğraşmaktadır.  Tek arkadaşı çocukluktan beri birlikte klasik filmlerin tuhaf versiyonlarını çektiği ve bir nevi iş arkadaşı olan Earl’dür (RJ Cyler). Greg, sınıf arkadaşı Rachel’a (Olivia Cooke) kanser teşhisi konulmasının ardından annesinin ısrarı dolayısıyla Rachel ile vakit geçirmeye başlar. Earl ile birlikte Rachel için bir film çekmeye koyulurlar ve Rachel’la geçirdiği vakit boyunca Greg neler kaçırmış olabileceğini düşünmeye başlar.

Haber 1 Görsel 1

Jesse Andrews’un kendi romanından senaryoya uyarladığı filmi American Horror Story’den tanıdığımız Alfonso Gomez-Rejon yönetti.

Keskin bir komedi ve dram dengesini sağlayan film ayrıca eleştirmenlerden tam not almış durumda.

Fragman için ;

https://www.youtube.com/watch?v=2qfmAllbYC8

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Konservatuvar Sınavlarına Bitiyatro İle Hazırlanın!

Sonraki yazı

34. İstanbul Film Festivali İzlenimleri - KELEBEĞİN İZİ: Mısır Devrimi’nin Guevera’sı, Mina Daniel