Haberler

Michael Keaton Çizgi Roman Uyarlaması “Imagine Agents”ta Rol Alacak

michael_keaton_hfas

Geçtiğimiz sene Oskar’a aday gösterildiği Birdman’de bir çizgi roman kahramanı olarak edindiği şöhretten ve geçmişinden kaçmaya çalışan bir aktörü canlandıran Michale Keaton, bu defa yine bir çizgi roman uyarlaması olan Imagine Agents’ın hem yapımcısı olacak hem de başrolünü üstlenecek. Boom Comics’in bir serisi olan yayının uyarlaması Fox çatısı altında gerçekleşecek.

Brain Joines ve Bachan tarafından yaratılan seride, çocukların hayali arkadaşlarının aslında son derece gerçek ve ayrıca I.M.A.G.I.N.E adlı bir organizasyonun çalışanları olması hikayesi üzerine yoğunlaşıyor. Filmin de bu durumda biraz Men in Black’i andıracağını söyleyebiliriz.

ImagineAgents_01_CVR_2ndPrint

Oskarlı sansasyonel film Birdman’den beri Michael Keaton’ın ajandası bayağı yoğun aslında. Tecrübeli aktör seri filmlerinden tutun prestijli yapımlara kadar birçok filmde yer alacak. McDonald’s’ın kurucusu Ray Kroc’ı canlandıracağı The Founder ve Kong: Skull Island da bu yapımlardan sadece birkaçı.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Düşük Bütçe, Amatör Oyunculuklar, Hayal Gücünün İlginç Ürünleri: Fantastik Türk Sineması

Sonraki yazı

Bu Sahilde; İstanbul Modern Sinema Açıkhava Gösterimleri