Bi'DünyaHaberler

Musica Nuda Yeni Yıl Konseri ile CRR’da!

musica_nuda_2

 

Petra Magoni ve Ferruccio Spinetti’nin muhteşem yorumu ile Musica Nuda 28 Aralık’ta CRR Konser Salonu’nda!

Bir vokal-kontrbas ikilisi olan Musica Nuda, bir tesadüf eseri başlayan müzik yolculuklarında satış rekorları kıran albümler, çeşitli coğrafyalarda konserler ve cazdan rock’a, funk’tan punk’a uzanan bir rotayı takip ediyor.

Orkestranın ünlü İtalyan orkestra şefi Daniele Di Gregorio yönetiminde olacağı konserde,  Musica Nuda, “Banda Larga” ile İtalya’dan sonra ilk kez İstanbul’da CRR Senfoni Orkestrası ile konser veriyor olacak. Banda Larga’nın repertuvarı, Musica Nuda’nın en sevilen şarkıları ve klasikleşmiş İtalyan şarkılarının uyarlamalarından oluşuyor. 2013 yılında çok sayıda enstrümanı büyük bir ustalıkla çalan maestro Daniele Di Gregorio’nun katılımıyla ilk defa trio (üçlü) olarak izleyici karşısına çıkan Musica Nuda, CRR Senfoni Orkestrası ile Banda Larga’ya hayat veriyor.

Biletler ve etkinlik detayları için : http://www.biletix.com/etkinlik/RCRAA/ISTANBUL/tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

Gonca Gengonul

Gonca Gengonul

Gonca 1985 İstanbul doğumlu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nden 2008'de mezun oldu ve bankacılıkla başlayan kariyerine şimdilerde telekomünikasyon sektöründe Risk Yöneticisi olarak devam ediyor. Seyahat etmeyi ve spor yapmayı hayatının olmazsa olmazı sayar. Kitaplar ve sinema, çok sevdiği yeni insanlar tanıma arzusunu besler. Ve artık bütün bunların yanında bir sosyal medya filidir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Fil’m Hafızası, 2014 Webrazzi Ödülleri'nde "Yılın Sinema Sitesi" Adayı!

Sonraki yazı

“TÜSİAD Kadın-Erkek Eşitliği Kısa Film Yarışması” Ödül Töreni 7 Ocak’ta!