Haberler

Natalie Portman’lı Jackie’den Fragman Geldi !

Fox Searchlight Pictures, Natalie Portman’ın Jackie Kennedy’i canlandıracağı politik-drama filminden yeni fragman yayınladı!

natalie-portman-as-jackie

Tam adı Jacqueline Kennedy Onassis olan eski Amerikan First Lady‘si sanata ve tarihî eserlerin korunmasına ilişkin katkıları, kişisel tarzı ve şıklığı ile Başkan Kennedy‘nin suikast sonucu ölümü sonrasındaki metanetiyle tanınır. Film John F. Kennedy‘nin Dallas‘ta öldürülmesi sonrası Jackie Kennedy‘nin bu trajik durumla mücadelesi etrafında dönüyor.

Film; 2017 Amerikan yapımı biyografi ve dram türü filmdir. 1963 yılında suikast sonucu öldürülen Amerika Birleşik Devleti başkanı John F. Kennedy’nin ölümünden başlayan an ile 4 gün sonrasına kadar uzanan zaman dilimi içerisinde First Lady Jacqueline Kennedy’nin yaşadıkları beyaz perdeye aktarılacak. Ölümünün perde arkası hala muallakta olan bir devlet başkanının eşinin karşı karşıya kaldı zor anlara tanıklık edeceksiniz.

Filmin başrolündeki Portman‘a Greta Gerwig, John Hurt ve Max Casella eşlik ediyor. Proje 2010 yılında Darren Aronofsky ve Rachel Weisz tarafından üstlenilmiş ancak ayrılmalarının ardından rafa kaldırılmıştı.Yapımcılığını Aronofsky‘nin üstlendiği filmin senaryosu ise Noah Oppenheim tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Pablo Larrain yer aldığı film vizyona 2 Aralık 2016 Amerika’da vizyona girecek.

 

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bilinmeyen Kişilerin Bir Garip Soygun Hikâyesi: I Soliti Ignoti

Sonraki yazı

Logan Filminden Yeni Poster !