Haberler

Patrick Wilson Stephen King’in The Tall Grass Uyarlamasında Rol Alacak

Patrick Wilson Stephen King’in The Tall Grass Uyarlamasında Rol Alacak

Netflix’in Stephen King uyarlaması olan The Tall Grass’ın oyuncu kadrosunda değişikliğe gidildi. Başroldeki isim James Marsden’ken yoğun temposu sebebiyle onun yerini Patrick Wilson alacak.

Splice (2009) ile tanıdığımız Vincenzo Natali Stephen King’in kitabını hem beyazperdeye uyarlayacak hem de filmin yönetmenliğini üstlenecek. Vicenzo Natali çekimlere ise bu yaz bitmeden Toronto’da başlayacak.

Hikâye Cal ve Becky adında iki kardeşin şehirlerarası otoyolda seyahat ederken  yardım isteyen küçük bir çocuğun sesini duymalarıyla başlıyor. Cal ve Becky kardeşler arabalarını durdurup yola baktıklarında ise bağırışların otoyoldan değil yolun karşısındaki tarladan geldiğini fark ediyorlar. Cal ve hamile olan Becky küçük çocuğu kurtarmak ümidiyle çalılıkları güçlükle aşıyorlar ama sonuç bekledikleri gibi olmuyor.

Laysla De Oliveira, Harrison Gilbertson, Avery Whitted, Rachel Wilson, Will Buie Jr.’ da oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler arasında. Netflix çekimleri bir an önce tamamlayıp filmi gelecek yıla yetiştirmeyi planlıyor. Wilson bu yıl Aquaman olarak da beyazperdede karşımıza çıkacak.

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz