Bi'DünyaHaberler

Paul Thomas Anderson’dan Radiohead’in Yeni Şarkısına Klip!

There Will Be Blood, Magnolia, Boogie Nights gibi filmleriyle tanıdığımız usta yönetmen Paul Thomas Anderson, Radiohead’in son albümünün single şarkısı olan Daydreaming’in klibini yönetti.thmo yorke

İngiltere’de bazı Radiohead hayranlarına gönderilen kartlardan sonra, sosyal medya ve web sitesindeki bütün bilgileri silerek yeni albümü öncesi merak yaratan grubun, single şarkısının klibinde Thom Yorke ile kapılar arasından geçerek bir yolculuk yapıyoruz.

Yeni albümün tamamının 8 Mayıs Pazar günü dijital olarak yayımlanacağını duyuran grubun yarattıkları gizem sonrasında yaptığı işleri merakla bekleniyor.

Son olarak yine Radiohead’in gitaristi Jonny Greenwood ve Israilli müzisyen Shye Ben Tzur ile birlikte Kavvali müzisyenlerinin üç hafta boyunca yaptığı albüm kaydını konu alan belgesel Junun’u çeken Paul Thomas Anderson‘ın, Daydreaming için çektiği klibi aşağıdan izleyebilirsiniz:

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Ryan Gosling ve Russell Crowe'lu The Nice Guys'dan Fragman Geldi

Sonraki yazı

Cannes Film Festivali Başlıyor!