Haberler

Rachel Weisz Elizabeth Taylor Rolünde

The Lobster, The Mummy filmlerindeki rolleriyle dikkat çeken Rachel Weisz sıradaki filmi için Elizabeth Taylor olmaya hazırlanıyor.

Image result for rachel weisz the favourite

Şimdiye dek pek çok farklı zaman diliminden, farklı türde karaktere hayat veren Rachel Weisz bu kezde Hollywood‘un efsanevi isimlerinden Elizabeth Taylor‘ın hayatını konu alan biyografi türündeki filmde yer alacak. A Special Relationship, Elizabeth Taylor‘un hayatına, sinema kariyerine ve aktivist eylemlerine yer verecek. Cleopatra, Cat on a Hot Thin Roof gibi filmlerinin yanı sıra Taylor AIDS karşıtı çalışmalarıyla da biliniyor.

Filmin yönetmenliğini daha önce Troop Zero ve Dance Camp’ın yönetmenliğini üstlenen Bert ve Bertie ikilisi gerçekleştirecek. A Special Relantionship‘in senaryosunu ise Oscarlı, Slumdof Millionaire‘in senaristi Simon Beaufoy kaleme alacak. Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise bilinmiyor.

 

 

Elif Ege Taneri
21 Ekim 1994’te Kadıköy’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştimenliği ve Dramaturji bölümü ile çiftanadal yapmış olduğu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümüden mezun oldu. Edebiyatla, oyunculukla, sinemayla ve dramaturjiyle ilgili. Öğrenmeyi ve yeni şeyler keşfetmeyi seviyor.

Yorum yaz