Haberler

Regression; Korku Her Zaman Kurbanlarını Bulur

regression-poster

The Others ve 2004 yılında Yabancı Dilde En İyi Film dalında Oskar’ı kucaklayan The Sea Inside filmlerinin yönetmeni Alejandro Amenábar’dan, Emma Watson ve Ethan Hawke’un başrollerini paylaştığı yeni bir korku filmi geliyor.

1990 yılında, Minnesota’da, Dedektif Bruce Kenner (Ethan Hawke) babasını cinsel tacizle suçlayan genç Angela’nın (Emma Watson) davası üzerinde çalışmaktadır. Babası aniden – ve yaptıklarını hatırlamadan – suçunu kabul ettiğinde, ünlü psikolog Dr. Raines (David Thewlis) davalıya olayları hatırlamasında yardımcı olmaya başlar; fakat bu durum yurt genelinde süregelen korkunç bir gizemi aydınlatacaktır.

Haberimizin devamında filmden yayınlanan ilk fragmanı izleyip İngiliz aktris Emma Watson’ın Amerikan aksanı üzerindeki çalışmalarının sonuçlarını da görebilir ve filmden yayınlanan ilk karelere göz atabilirsiniz.

indir (4)

indir

indir (1)

regression-2601769

indir (3)

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Listen to Me Marlon

Sonraki yazı

12. Akbank Kısa Film Festivali Başvuruları