Haberler

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Filminden İkinci Fragman Geldi!

The Force Awakens’tan sonra beklenen Rogue One: A Star Wars Story‘nin ikinci fragmanı yayımlandı!

rogue-one-jyn-ersa-geared-up

Dünyanın en sevilen fantastik – bilimkurgu serisi Star Wars‘un müjdeleri bitmiyor. The Force Awakens ile dünyayı kasıp kavuran seri bu kez de spin-off projesi Rogue One: A Star Wars Story ile geliyor. Filmin ikinci fragmanı yayınlandı.

Gareth Edwards‘ın yönetmenliğini üstlendiği film, Revenge of the Sith ile A New Hope filmlerinin arasındaki bir tarihte geçecek. Filmin başrolünü Felicity Jones üstleniyor. Filmin kadrosunda ise Ben Mendelsohn, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker bulunuyor. Film ülkemizde 16 Aralık 2016′da vizyona girecek.

Filmin konusu ise, bir grup beklenmedik kahramanın, imkansız görünen Ölüm Yıldızı” planlarını çalma görevi için bir araya gelme hikayesinden oluşuyor.

Filmin ikinci fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz