Fil'm Hafızası
Haberler

Shane Black’in Yönettiği The Predator Filminden İlk Fragman Yayımlandı!

Shane Black'in Yönettiği The Predator'tan İlk Fragman Yayınlandı!

Filmografisinde Kiss Kiss Bang Bang, Iron Man 3, The Nice Guys gibi yapımlar bulunan Shane Black’in yönettiği The Predator‘dan Türkçe altyazılı ilk fragman yayımlandı.

Proje ilk açıklandığında bir yeniden çevrim gibi algılanan fakat esasen Predator serisinin dördüncü filmi niteliğinde olduğu sonradan ayyuka çıkan The Predator‘dan ilk fragman yayınlandı.

Son olarak Ryan Gosling ve Russell Crowe‘lu The Nice Guys‘ı çeken Shane Black‘in yönetmen koltuğunda oturduğu The Predator‘ın, final bölümünün önemli bir kısmının yeniden çekileceği geçen ay içerisinde ortaya çıkmıştı. Vizyon tarihi birçok kez ertelenen filmden yayınlanan ilk görüntüler de dolayısıyla daha çok filmin atmosferini ve karakterlerini tanıtma amacı güdüyor. Boyd Holbrook, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Jacob Tremblay, Thomas Jane, Keegan-Michael Key, Trevante Rhodes, Alfie Allen, Yvonne Strahovski gibi isimlerin oyuncu kadrosunda bulunduğu The Predator, Türkiye’de 14 Eylül 2018 tarihinden itibaren seyirciyle buluşacak.

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir