Haberler

SineBu’da Bu Hafta Oscar Adaylığı Bulunan Filmler Ön Planda!

Altın Küre ve Oscar’ın çok konuşulduğu şu günlerde Boğaziçi Üniversitesi’nin sinema salonu SineBu’nun bu haftaki programında daha önce gösterilmiş ve Oscar adaylıkları bulunan filmler de gösterilecek.

Şubat Tam

Oscar adaylıkları bulunan The Look of Silence, When Marnie Was There ve 45 Years filmlerini tekrar izleme şansı yakalayacak olan sinemaseverler aynı zamanda Joachim Trier’in yönetmenliğini yapmış olduğu Louder Than Bombs filmini izleme fırsatını da yakalayacak.

Stockholm Film Festivali’nde En İyi Film ödülünü alan ve Cannes’da Son of Saul ile birlikte Palme D’or için yarışmış Norveç filmi Louder Than Bombs görme engelliler için sesli betimleme seçeneğiyle izlenebilecek.

Ayrıca sinemaseverleri 24 Şubat Çarşamba günü saat 19.00 seansında sürpriz bir film de bekliyor olacak.

*Bilet Fiyatları: Tam Bilet: 12 TL, Personel Bileti: 8 TL, Öğrenci Bileti: 3 TL, Bü(s)k Üyeleri: 2 TL

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

L'equip Petit (2012)

Sonraki yazı

2. Dağ Filmleri Festivali Programı Açıklandı