Haberler

Spielberg & Rylance İkilisi Yine Geliyor!

Steven Spielberg’in The BFG ve Ready Player One filmlerinde sonra ağırlık vermeyi düşündüğü Kidnapping of Edgardo Mortara filminde yer alacak ilk oyuncu belli oldu.

spielberg rylance

Geçtiğimiz Akademi Ödülleri’nde Bridge of Spies filmindeki rolüyle En İyi  Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar ödülünü almaya başaran Mark Rylance, post prodüksiyon aşamasındaki The BFG’den sonra, asıl adı Giovanni Maria Mastai Ferretti olan ve tarihte en uzun süre hüküm süren papanın hikayesinin anlatıldığı David Kertzer’in romanının uyarlaması olacak olan The Kidnapping of Edgardo Mortara filminde de birlikte çalışacaklar.

Yahudi bir ailede doğan Edgardo Mortara’nın Katolik kilisesinde yetişmesi amacı ile kaçırılması ve Roma’ya götürüldükten sonra ailesinin onu tekrar kazanmasını konu alan filmin 2017 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Keanu Reeves’ın Yeni Filmi The Neon Demon’dan Fragman!

Sonraki yazı

Fahrenheit 451 Yeniden Çekiliyor