Haberler

Star Wars Bölüm VIII ve Karayip Korsanları’nın Vizyon Tarihleri Açıklandı!

Disney, Star Wars ve Karayip Korsanları’nın devam filmlerine ait yeni vizyon tarihlerini duyurdu. 

Star Wars Bölüm VIII’in yeni vizyon tarihi 15 Aralık 2017 olarak belirlendi. Disney’in diğer ünlü serisi Pirates of the Caribbean (Karayip Korsanları)’ın beşinci filmi Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales ise 26 Mayıs 2017’de vizyona girecek.

Dead-Men-Tell-No-Tales-Movie-Poster-pirates-of-the-caribbean-38660034-800-1132-horz

Rian Johnson’ın yöneteceği Star Wars VIII’in ön hazırlık süreci devam ediyor. Filmin ilk vizyon tarihi 26 Mayıs 2017 olarak duyurulmuştu. Yazarı ve yönetmeni Rian Johnson olan filmin ilk çekimleri ise gelecek ay Londra’da başlayacak. J.J. Abrams, Tom Karnowski, ve Jason McGatlin’in baş yapımcılığını üstlendiği ekipte Kathleen Kennedy ve Ram Bergman da yapımcı olarak yer alıyor.

Pirates of the Caribbean, 5. filminde de Johnny Depp, yine Kaptan Jack Sparrow olarak seyircinin karşısına çıkıyor. Johnny Depp’e Barbossa rolünde Geoffrey Rush eşlik ederken Orlando Bloom, Will Turner olarak yeniden seriye dönüyor.  Filmin sürpriz ismi ise yeni düşman Kaptan Salazar rolünde Javier Bardem. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer‘ın ve yönetmenliğini Joachim Rønning ile Espen Sandberg’in üstlendiği film şu an post prodüksiyon sürecinde.

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Uluslararası Antalya Film Günleri Başlıyor!

Sonraki yazı

Paradies: Hoffnung (2013)