Haberler

The Godfather Epic Geliyor!

The Godfather film serisinin ilk iki filminin daha önce hiç gösterilmemiş görüntülerinin de eklenmesiyle oluşturulan 7.5 saatlik The Godfather Epic versiyonu geliyor.

brando-godfather

Yönetmenliğini Francis Ford Coppola’nın üstlendiği ve başrollerini Marlon Brando, Al Pacino gibi isimlerin paylaştığı sinema tarihinin en önemli filmleri arasında gösterilen The Godfather serisinin ilk iki filmi, ABD’nın paralı kanal grubu olan HBO tarafından tekrar hazırlandı. İlk iki filmdeki görüntülerin kronolojik olarak bir araya getirilmesiyle oluşturulan versiyonda daha önce hiç yayımlanmamış görüntüler de bulunuyor.

23 Ocak’tan 28 Ocak’a kadar “HBO On Demand” bölümünde gösterilecek The Godfather Epic’in kısa fragmanını da aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back (1980)

Sonraki yazı

12 Oscar Adaylı "The Revenant" Filminin Belgeseli Yayımlandı!