Fil'm Hafızası
Haberler

Tom Hanks, Clint Eastwood’un Yöneteceği Sully’de Yer Alabilir!

indir

Clint Eastwood’un Kaptan Chesley “Sully” Sullenberger’ın düşmek üzere olan bir yolcu uçağını New York’taki Hudson Nehri’nin üzerine nasıl indirdiğini ve yüzlerce kişinin hayatını nasıl kurtardığını anlatan Sully adında bir filmi yönetmek üzere olduğu haberini daha öncesinde sizlerle paylaşmıştık. Şimdiyse filmin oyuncu kadrosuyla ilgili şaşırtıcı gelişmeler var; Kaptan Sully rolünü deneyimli aktör Tom Hanks’in oynayabileceği konuşuluyor.

Deadline Hollywood’un haberine göre, ünlü aktör kahraman pilot Sully rolü için görüşmelerde bulunuyor

Tom Hanks ve Kaptan Chesley “Sully” Sullenberger
Tom Hanks ve Kaptan Chesley “Sully” Sullenberger

Tıpkı Eastwood gibi, gerçek karakterler ve gerçek hayattan öykülere ilgi duyan Hanks, Captain Phillips’te, Apollo 13’te ve son olarak Walt Disney’in Saving Mr. Banks’inde böyle “gerçek” karakterlere hayat vermişti.

Birinin kamera arkasında birinin de kamera önünde olmak üzere gerçekleştirecekleri bir Tom Hanks – Clint Eastwood işbirliği son derece heyecan verici görünüyor.

Ayrıca önümüzdeki günlerde Hanks’i, Steven Spielberg’in son filmi Bridge of Spies’da izleme fırsatımız olacak.

İrem Güller
1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Yorum yaz