Haberler

Uluslararası Antalya Film Festivali Tanıtım Filmi Yayımlandı

Bu yıl 16-23 Ekim tarihleri arasında 53. kez düzenlenecek olan Uluslararası Antalya Film Festivali’nin tanıtım filmi seyirciyle buluştu. Dinamik, genç ve sanatla dolu şehri yansıtan film, Antalya’dan güzel görüntüler de içeriyor.

iaff_logo-2016-yatay

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan 53. Uluslararası Antalya Film Festivali, tanıtım filminde Antalya’yı doğal bir plato olarak kullanmış. 20 kişiden oluşan bir ekibin ve 30 figüranın altı günlük çalışmasının sonucu olan filmde, festival ruhunu yansıtan, capcanlı birçok görüntü de yer alıyor.

Uluslararası Antalya Film Festivali Direktörü Elif Dağdeviren de, alkışlara aday bir film çıktığına inandığını belirtti.

İşte 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin tanıtım filmi:

Gözde Bertuğ

Gözde Bertuğ

İstanbul’da doğdu, orda büyüdü. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalıştı, çalışıyor. Çeşitli sivil toplum kuruluşları, dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalıştı, çalışıyor. Haritalar, notalar, sosyal sorumluluk projeleri, yeni yerler ve yepyeni yüzler en sevdiği şeyler. Sinemaya da bayılıyor, o yüzden burada.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Uluslararası Antalya Film Festivali Tanıtım Filmi Yayımlandı"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
zeynep
Ziyaretçi

tek kelimeyle harika olmuş başarılar dilerim

wpDiscuz
Önceki yazı

Filmekimi 2016 İzlenimleri - Kadın Dayanışması Daha Farklı Anlatılabilir: The Handmaiden

Sonraki yazı

Notre Dame Quasimodo Müzikali Türkiye’de