Haberler

X-Men Spinoff ile Geri Dönüyor: The New Mutants

En son X-men filmi Logan ile çok sevdiğimiz karakterlerden birine veda etmişken, 5 yeni karakter ile X-men dünyasına geri dönüyoruz.

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan filmlerinden biri The Fault in Our Stars(2014) ile takibe aldığımız genç yönetmen Josh Boone özlediğimiz bir seri ile geri dönüyor. Daha ilk trailer’ından korku filmi titreşimlerini fazlası ile  aldığımız The New Mutants alışık olduğumuz süper kahraman hikayelerine kendi yorumunu getirecek.

Anya Taylor-JoyCharlie HeatonMaisie Williams,  Henry Zaga, Blu Hunt gibi genç yeteneklerle dolu olan kadrosu ile oldukça dikkat çekeceğini tahmin ettiğimiz filmin konusu şöyle; 

Yeteneklerini yeni keşfetmeye başlayan 5 mutant, mutantları incelemek üzere kurulmuş olan bir tesiste zorla alı koyulmaktadırlar. Oradan kaçmak içinse hem kendileri hem de geçmişleri ile yüzleşmeleri gerekecektir.

X-men spin-off’u The New Mutants 13 Nisan’da sinemalarda olacak.

Çisel Bozar

Çisel Bozar

1993 doğumlu ve Kadıköylü. Kimya ile geçen lisans hayatını diplomayı aldığı an terk etti. Şu an Kadir Has Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon yüksek lisans yapıyor. Yazar ve çeker. Angelopoulos'u çok sever.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Michel Hazanavicius'un Son Filmi Le Redoutable 15 Aralık'ta Sinemalarda

Sonraki yazı

8 Aralık'ta Vizyonda!