Haberler

Xavier Dolan’ın Yeni Filminin Kamera Arkasına Gitmeye Hazır Mısınız?

Bizler It’s Only the End of the World‘ü henüz izlemişken Dolan, bu sefer de  The Death and Life of John F. Donovan ile geliyor.

xavier_dolan

Çekimleri Montreal’de yapılan ve oyuncu kadrosunda Jessica Chastain, Natalie Portman, Kit Harington, Susan Sarandon ve Kathy Bates gibi isimlerin bulunduğu film, aynı zamanda yönetmenin ilk İngilizce filmi olma özelliğini taşıyor.

Adele’in Hello klibini yönettikten sonra, The Death and Life of John F. Donovan filminden detaylar paylaşan Dolan, merakla beklenen filmi hakkında “Bu hikaye hem çocukluğuma hem de çocukluğumun ait olmadıkları için bir kısmı ölmüş; bir kısmı ise iz bırakmadan kaybolmuş idollerine adanmıştır.” açıklamasında bulunmuştu.

Game of Thrones’un Jon Snow’u Kit Harington‘ın açıklamalarda bulunduğu filmin kamera arkası görüntülerini ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sight & Sound, 2016'nın En İyi Filmlerini Seçti!

Sonraki yazı

1 Milyon 773 Bin Kişi Tiyatroya Gitti