Haberler

“Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı” Vizyonda!

Yönetmen ve senarist koltuğunda Burak Serbest’in oturduğu ve kendisinin ilk uzun metrajlı filmi sayılan Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı izleyicilerini bekliyor.

12 Mayıs’ta vizyona giren film, ailesini trafik kazasında kaybetmiş Kayra’nın hayata tutunmak için çıktığı yolculuğu anlatıyor. Bir yol hikayesinde; umudu, dramı, aile trajedisini ve aşkı başarıyla  harmanlayarak izleyicilerine sunan Burak Serbest filminin oyuncu kadrosunda ise; Edip Tepeli, Doğa Nalbantoğlu, Açelya Devrim Yılhan, Kıvanç Deniz Yavuz, Suna Selen, Mehmet Esen ve Sema Şimşek yer almakta.

18 Mayıs‘a kadar Levent Özdilek Cinetime, Ataköy Galleria Cinematriks, Ümraniye Canpark ve Başakşehir Cinetech Mall of İstanbul‘da bulunan sinema salonlarında izleyicilerini bekleyen filmin fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz