Bi'DünyaHaberler

20. İzmir Kitap Fuarı Düzenleniyor!

resim (1)

18-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek fuarda toplam 150 kültür etkinliği hayata geçirilecek. Çeşitli yazarlarla söyleşi, panel, şiir ve müzik dinletilerinin yer aldığı programda, çocuklar için yaratıcı drama çalışmaları gibi etkinlikler bulmak mümkün.

Fuar kapsamında okurlar, birçok yazarla buluşma fırsatı yakalayacak. Aziz Nesin’in 100. yaşının kullanacağı etkinliğin onur konuğu ise Şair Süreyya Berfe olacak.

400 yayınevinin ve sivil toplum kuruluşlarının bulunduğu fuar, ücretsiz olmasıyla dikkatleri çekiyor.

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği’nin katkılarıyla düzenlenen etkinlik, İzmir Fuar Alanı’nda ziyaret edilebilir.

Ayrıntılı bilgi için; http://www.izmirkitapfuari.com/

Erhan Yılmaz

Erhan Yılmaz

Şubat 1988 Kars doğumlu. İstanbul Tic. Üniv. Dış Ticaret bölümü 2012 mezunu. 3 yıldır Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı olarak bir firmada çalışıyor. Raporlama, analiz ve ölçümleme onun işi. İran sinemasını çok seviyor. Yan flüt çalıyor. Şiir okumayı (Orhan Veli ve Cemal Süreya) çok seviyor. Edebiyat ve kitaplarım olmadan yapamayacağımı düşünüyor. Oyuncak araba koleksiyonu var. Psikoloji meraklısı. Kürtçe öğretmenliği dersleri alıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

SALT’ta Uzun Perşembe: 26 Mart

Sonraki yazı

Contes immoraux (1974)