Haberler

Blade Runner’ın Devam Filminin Kadrosu Kesinleşiyor!

Sinema tarihinin ünlü distopik filmlerinden Ridley Scott’ın Blade Runner’ının devam filminin kadrosu şekilleniyor.

blade runner

1982 yılındaki Blade Runner filminde yer alan Harrison Ford, devam filminin kadrosunda da yer alırken eşlik edecek isimler arasında Ryan GoslingRobin Wright, Ana de Armas, Sylvia Hoeks ve Dave Bautista gibi isimler bulunuyor. Blade Runner 2 orijinal filmin bıraktığı yerden hikâyeyi devralacak ve  ilkinden birkaç sene sonrasında geçiyor olacak.

blade

 

1982’de gösterilen orijinal film Philip K. Dick’in yazdığı Do Androids Dream of Electric Sheep? (Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi?) isimli bilim kurgu romanında uyarlanmıştı. Çizdiği karanlık ve kasvetli gelecek ve verdiği mesajlarla hafızalara kazınan filmin devam filminin yönetmen koltuğunda ise Denis Villeneuve oturuyor.Ridley Scott’ın yapımcı olarak yer aldığı filmde senaryo Hampton Fancher ve Michael Green’e ait olacak.

ABD’de 6 Ekim 2017 yılında gösterime girmesi beklenen filmin Türkiye’deki gösterim tarihi henüz belli değil.

 

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Fassbender ve Vikander’li The Light Between Oceans’tan Yeni Fragman!

Sonraki yazı

Queen of Katwe’den Poster ve Fragman Yayımlandı!