Bi'DünyaHaberler

Che Guevara’nın Oğlu İstanbul’da Sergi Açıyor!

Arjantinli devrimci Ernesto Che Guevara’nın oğlu ve beş çocuğundan biri olan Camilo Guevara March’ın TABÙ isimli sergisi Piramid Sanat’ta!

cheson1

Kadın bedeninin ve kimliğinin gizemini, fotoğraf ve enstalasyonun işbirliği ile karşımıza çıkaran TABÙ sergisi 26 Ekim – 3 Aralık tarihleri arasında sanatseverler tarafından gezilebilecek.

Sanatçı, yıllardır üstünde çalıştığı TABÙ projesinin ilk gösterimi Piramid Sanat’ta yapılıyor olacak. İstanbul’da gerçekleşecek ilk sergiden sonra, TABÙ’nun birçok ülkede durakları da olacak.

Sergi kapsamında ayrıca Camilo Guevara’nın katılımıyla bir panel gerçekleşecek. 29 Ekim günü saat 16:00’da başlayacak olan panel, yine Piramid Sanat’ta takip edilebilir.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Erhan Tuncer’le Söyleşi: Ağustos Böcekleri ve Karıncalar

Sonraki yazı

A Cure For Wellness’tan Heyecanlandıran Fragman