Haberler

Clive Owen, Valerian’da Dane DeHaan ve Cara Delavingne’e Katılıyor

Clive Owen

Başrollerinde Cara Delevingne ve Dane DeHaan’ın rol alacağı ve ünlü Fransız yönetmen Luc Besson’ın yöneteceği çizgi roman uyarlaması Valerian’ın haberini sitemizde daha önce vermiştik. Bu hafta açıklanan yeni haberlere göre, Cliwe Owen da filmin kadrosuna katılan isimler arasında. Owen, filmde “Komutan Arün Filitt” adlı karakteri canlandıracak.

Film, 180 milyon dolarlık bütçesiyle Besson’ın bağımsız yapım şirketi EuropaCorp için büyük bir meydan okuma sayılabilir. Ünlü yönetmen, geçtiğimiz Comic-Con’da basın mensuplarına yaptığı bilgilendirme toplantısında, tam adı Valerian And The City Of A Thousand Planets olan bu yeni bilim-kurgu filmiyle ilgili detayları açıklamıştı. Filmde belli başlı 5 insan karakterin yanı sıra, birçok “yaratık” bulunuyor. Besson filmin konusu ile ilgili bilgi vermemiş fakat film için kurduğu evrenden kesitler paylaşmıştı. Filmin senaryosunun yıllardan beri hazır olmasına rağmen, Avatar’ı izledikten sonra senaryoyu yırttığını ve daha yapacak çok işi olduğunu fark ettiğini açıklamıştı.

Adsız

Luc Besson, film ile ilgili haberleri kendi Twitter hesabından duyurmaya devam ediyor.

İrem Güller

İrem Güller

1990 yılında, şu an ne kadar sıcak olduğunu pek hatırlayamadığı bir yaz gününde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı üzerine eğitim aldı. Edebiyatı, tiyatroyu ve sinemayı, esasen özünde “kurgu” barındıran her şeyi çok seviyor. Hikayeler anlatmaktan, hikayeler dinlemekten, gerçek olanı hikayeleştirmekten hoşlanıyor. Metinler üzerine düşünmek ve kendi metinlerini yaratmak en büyük tutkusu.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Sarmaşık 40. Toronto Film Festivali'nde!

Sonraki yazı

Artinternational Kapıda!