Haberler

Every Frame A Painting’den, Coen Kardeşler’in Çekim Teknikleri Üzerine Video!

Sinema dünyasına dair zihin açan yapımlarıyla tanınan Every Frame A Painting ekibi tarafından hazırlanan “Shot / Reverse Shot” isimli video, Coen Kardeşler’in imzalarından biri haline gelen sahneleri masaya yatırıyor.

"Inside Llewyn Davis" - Centrepiece Gala Supported By The Mayor Of London - Red Carpet Arrivals: 57th BFI London Film Festival

35. İstanbul Film Festivali’nde izleyeceğimiz George Clooney, Tilda Swinton, Josh Brolin, Scarlett Johansson gibi isimlerin rol aldığı son filmleri Hail, Caesar! ile yeniden gündemde olan Ethan ve Joel Coen kardeşlerin ustası olduğu uzun diyalog sahnelerinin perde arkasını konu eden nefis bir video yayımlandı.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz