Bi'DünyaHaberler

Hans Zimmer İlk Turnesine Çıkıyor!

Soundtrack denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden, Aslan Kral, Karayip Korsanları, Inception, Kara Şövalye üçlemesi ve Interstellar gibi 150`den fazla filmin müziklerinde imzası bulunan ödüllü besteci Hans Zimmer, yıllardır kendisinden bekleneni gerçekleştiriyor ve kariyerinin ilk turnesine çıkıyor.

Adsız

Alman bestecinin kariyerinin ilk turnesi olan 18 konserlik Avrupa turnesi, önümüzdeki bahar aylarında Londra’da başlayacak ve ne yazık ki Türkiye’ye uğramadan Sofya’da sonlanacak.

İlk turnesi hakkında konuşan ünlü müzisyen, bunun her zaman yapmak istediği bir şey olduğunu ve çok yetenekli müzisyenleri bir araya getirebildiği için kendini şanslı hissettiğini söyledi.

Tur hakkında ayrıntılı bilgi için offical web sitesi: http://www.hanszimmerlive.com/tour-dates.html

Hans Zimmer’e büyük bir orkestranın eşlik edeceği görkemli turne için bir de tanıtım fragmanı yayınlandı;

 

 

 

 

Manolya Akdemir

Manolya Akdemir

Almanya'da doğdu, Aydın'da büyüdü, Antalya'da okudu. Şimdi ise İstanbul'da okumaya devam etmekte. Bu kısa ve karışık hayatı içinde en çok zevk aldığı şey önce sinema alanında sonra da diğer kültür-sanat dallarında kendini geliştirmek oldu. Öğrenmenin kutsallığına ve sonsuzluğuna inanıyor. Şimdilerde ise şu ana kadarki birikimini diğer fillerle paylaşmayı amaçlıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Ale Giorgini'den Karakteristik Film İllüstrasyonları

Sonraki yazı

SALT'ta Perşembe Sineması | Kasım & Aralık