Fil'm Hafızası
Haberler

Jake Gyllenhaal’lı Stronger’dan Fragman Yayımlandı!

Yönetmenliğini David Gordon Green‘in üstlendiği baş rollerinde Jake Gyllenhaal, Tatiana Maslany ve Clancy Brown‘ın yer aldığı Stronger filminden ilk fragman yayımlandı.

Jeff Bauman ve Bret Witter tarafından yazılan aynı isimli kitaptan beyaz perdeye uyarlanan film, 2013 yılında meydana gelen Boston maratonundaki bombalı saldırıda iki bacağını da yitiren Jeff Bauman’ın hikayesini anlatıyor. David Gordon Green‘in yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve gerçek yaşam öyküsüne dayanan bu filmde Gyllenhaal, Bauman’ı canlandırırken, sevgilisi Erin Hurley rolünde ise Tatiana Maslany‘i izliyor olacağız.

Amerika’da 22 Eylül’de izleyiciyle buluşmayı hedefleyen filmin Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz belli değil. Heyecanla beklenen Stronger filminin ilk fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz