Bi'DünyaHaberler

Murakami’nin Yeni Romanı Geliyor !

Haruki Murakami, şubat ayında çıkacak yeni kitabı için “çok tuhaf bir öykü” dedi.Japon edebiyatının dünya temsilcisi Haruki Murakami’nin yeni romanı için Shinchosha Publishing Co. yayınevi, romanın tarihini şubat olarak açıkladı. Murakami’nin yeni romanı ile ilgili duyuruyu yapan yayınevi iki boş kitap kapağı da paylaştı. Bunun da kitabın adının, konusunun ve tam yayın tarihinin henüz belli olmadığı anlamına geldiği belirtiliyor.

Ortada henüz kitapla ilgili bir ipucu yok. Ancak Murakami, Danimarka’daki bir etkinlikte konuşurken belki de ipucu anlamına gelebilecek bir cümle kurdu. Murakami, yeni romanı için “Çok tuhaf bir öykü” ifadesini kullandı.

67 yaşındaki yazar, 1987 yılında çıkan ‘Norveç Ormanı’ romanıyla ilk kez çok satanlara girmişti. Murakami, ‘Zemberek kuşunun Güncesi,’ ‘1Q84’ ve ‘Sahilde Kafka’ gibi kitaplarıyla tanınıyor.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

David Bowie Belgeseli 7 Ocak'ta!

Sonraki yazı

Dünyayı Kurtaran Adam Yeniden Düzenleniyor