Haberler

Nolan’ın Yeni Filmi Dunkirk’ten Uzun Fragman Geldi!

Christopher Nolan’ın, tarihte “Dunkirk Mucizesi” olarak bilinen tahliye operasyonunu konu aldığı yeni filmi Dunkirk‘ten merakla beklenen ilk uzun fragman yayımlandı.

Çekimlerine Mayıs ayında başlanan filmin kadrosu da fragmanı kadar heyecan verici. Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh gibi isimleri kadrosunda barındıran film, bizlere adeta hem görsel anlamda hem de oyunculuk anlamında şölen yaşatmaya geliyor.

II.Dünya Savaşı’nda Fransa’nın Dunkirk limanında mahsur kalan müttefik askerlerinin yaklaşık 10 gün süren mucizevi kurtarılma operasyonunu anlatan filmin müzikleri de tabii ki Hans Zimmer‘e emanet.

Türkiye’de 21 Temmuz 2017 tarihinde gösterime girmesi beklenen filmin ilk uzun fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Erdem Cerrah
1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Yorum yaz