Bi'DünyaHaberler

Oscar and The Wolf Türkiye’de

Belçikalı indie pop grubu Oscar and the Wolf21 Ocak’ta dünyanın en iyi akustiğe sahip mekanlarından Volkswagen Arena’nın etkileyici atmosferinde bambaşka bir konser deneyimi sunacak.

 oscar-1

2013 yılında çıkardığı “Orange Sky” single’ı ile dünya çapında bilinirlik kazanan Oscar and the Wolf; 2 yıllık turnenin ardından, 2014’te ilk albümleri “Entity”i yayınladı. Grup;  Brian Eno, Florence and the Machine gibi önemli isimlerle çalışan Leo Abrahams’ın da katkıda bulunduğu “Entity” albümüyle Belçika listelerinde zirveye yerleşti. Büyük bir hayran kitlesine sahip grubun Türkiye’deki bütün konserlerinin biletleri kısa süre içerisinde tükenmişti.Pozitif deneyimiyle sahne alacak Oscar and the Wolf, dinleyicileri unutulamayacak bir konser için Volkswagen Arena’ya bekliyor.

 

Biletler ve avantajlı dönemden yararlanmak için biletix’e hemen uğrayın.

Bir de sevilen şarkılarından bir paylaşım yapalım 🙂

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Bir Fragman: Sesini Çıkarmayan “İyiler”

Sonraki yazı

Altın Portakal'ın Ulusal Jürisi Açıklandı!