Bi'DünyaHaberler

“Postmodern Jukebox” Volkswagen Arena’da !

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, 3 Haziran’da Volkswagen Arena’da konser verecek.PostmodernJukebox-1Bir Scott Bradlee projesi olan grup, günümüzün popüler şarkılarını, 1940-1950’lerin doo wop/jazz/motown gibi geçmişin gözde müzik tarzlarıyla yeniden yorumlayan İrlandalı bir topluluk.

Pop şarkılarını caz, raggy ve swing türünde çalan müzisyenlerden oluşan grup, 2013 yılında, Miley Cyrus’un “We Can’t Stop” şarkısının doo-wop cover’ıyla birlikte çıkış yapmaya başladı. Puddles Pity Party ile birlikte yaptığı Lorde / Royals şarkısı için yapılan cover, Bradlee’nin Youtube kanalı 8.7 milyonun üzerinde tıklanarak 2014 Eylül ayının ikinci en popüler müziği oldu. 2014’de Bradlee’nin YouTube kanalı Postmodern Jukebox, NewMediaRockstars’ın En İyi 100 Kanal sıralamasında 42. oldu.

30 Nisan’a kadar sürecek olan avantajlı biletler için Biletix’e, Facebook etkinlik linki için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Öznur Turan

Öznur Turan

Nisan 1984’te İstanbul’da doğdu. Çoğu kimya mühendisi gibi işini yapmıyor. Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisansını bitirdikten sonra kısa bir süre ajansta çalıştı. Kurumsal İletişim Uzmanı olarak hayatına devam ediyor. Hata yapmaya inanır.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

The Man Who Wasn't There (2001)

Sonraki yazı

Indiewire Yılın En İyileri Anketi Sonuçlandı!