Haberler

Robert Rodriguez Ve James Cameron İmzalı Alita: Battle Angel Filminden İlk Fragman!

Yukito Kishiro’nun yarattığı manga serisi Alita: Battle Angel, Robert Rodriguez yönetmenliğinde ve James Cameron senaristliğinde sinemaya uyarlandı. Filmden ilk fragman yayımlandı!

Filmde, Dr. Ido tarafından eski cyborg parçalarının birleştirilmesiyle oluşturulan Alita’nın ölümcül bir varlığa dönüşmesi konu ediliyor. Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini hatırlamaya çalışır ancak aslında dünyaya barışı getirmek için savaşmak ve öldürmek zorunda olan bir ölüm meleğidir…

Rosa Salazar, Christoph Waltz, Michelle Rodriguez, Jennifer Connelly, Mahershala Ali isimlerinin yer aldığı filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Alita: Battle Angel‘ın 19 Temmuz 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor.

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi. Her filme bir şans tanıdı ve izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor. Kalbi sinema ile atıyor, ciğerleri müzik ile doluyor, kafası mühendislik ile işliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
Önceki yazı

Ruken Tekeş "Çember" ile 30. Avrupa Film Ödülleri'ne Aday!

Sonraki yazı

Jean Grey'in Son Savaşı X-Men Dark Phoneix Geliyor!