Haberler

Stephen King’in “O”sundan İlk Görüntü Geldi!

Bir neslin palyaçodan korkmasına sebep olan Stephen King’in korku türündeki romanı It (O), 1990 yılındaki mini dizi versiyonundan sonra beyazperdeye uyarlanıyor.

it

*Görüntü 1990 versiyonuna aittir.

Yönetmenliğini Andrés Muschietti‘nin yapacağı Stephen King’in meşhur kitabı O‘nun yeni versiyonu iki part hâlinde çekilecek. Film palyaço kılığına girerek çocuklara işkence yapan Pennywise ve onun elinden kurtulmuş yedi kişi hakkında. İlkinde karakterlerin çocukluk hâllerini göreceğimiz filmin devam filminde ise hakkında her şeyi unuttukları Pennywise’ın geri dönüşüyle yüzleşmek zorunda olmalarını izleyeceğiz. 1990 yılında yayımlanan mini dizi versiyonuyla akıllardan çıkmayan Pennywise karakterini filmde canlandıracak isimse Bill Skarsgård. 

O - it

Yayımlanan ilk görüntüde ise Bill Skarsgård‘ı Pennywise kılığında görebiliyoruz. Bill Skarsgård canlandıracağı Pennywise karakteri hakkında “Ekstrem bir karakter. Kendisi bir palyaço bile değil. Ben sadece O’nun yarattıklarından birini canlandırıyorum. Bu şeytani varlığa komik olan şey, başka birine komik gelmeyebilir. Ama O bunun komik olduğunu düşünüyor.” yorumunda bulundu.

O, 8 Eylül 2017‘de beyazperdede seyircisiyle buluşacak.

 

Melike Kavcıoğlu

Melike Kavcıoğlu

Küçüklüğünde bir pazar babasının onu Harry Potter ve Felsefe Taşı filmini izletmeye götürmesiyle başladı hayatı. İlk 30 dakikasını kaçırdığı bu film onun kişiliğini ve hayallerinin büyük bir parçasını oluşturdu. Geceleri gizlice yatağından kalkıp ailesinin izlediği filmleri salon kapısının arkasına saklanarak izledi. Şimdi ise Koç Üniversitesi'nde felsefe okuyup istediği zaman özgürce film izlemenin keyfini yaşıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Yeni Stephen King Uyarlaması The Dark Tower’dan İlk Görüntüler

Sonraki yazı

Emily Blunt’lı The Girl On The Train’den Fragman Yayımlandı!