Haberler

Sylvester Stallone, Assayas Filminin Kadrosuna Dahil Oldu!

Summer Hours, Clouds of Sils Maria gibi filmlerin auteur yönetmeni Olivier Assayas’ın yeni filmi Idol’s Eye‘ın kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Robert Pattinson ve Rachel Weisz’den sonra Stallone’un da filmin başrollerinden olacağı açıklandı.

sylvester-stallone-movie-creed

Assayas‘a Cannes 2016’da En İyi Yönetmen ödülü getiren son filmi Personal Shopper öncesinden beri gündemde olan ancak finansal sorunlar nedeniyle iptal olan projesi Idol’s Eye, eski yapım şirketinin haklarını satmasıyla tekrar raftan indirildi.

20101024-lff-olivier-assayas-masterclass-16x9

Film, bir hırsızın (Pattinson) Chicago’lu bir mafya babasından (Stallone) çaldığı bir elması konu alan bir gerilim olacak. Mafya babasını normalde Robert De Niro canlandıracakken, onun bırakmasıyla Tony Accardo rolü Stallone‘a devredildi. Henüz çekimlerine başlanmamış filmin 2018’de gösterime girmesi bekleniyor.

İlkyaz Altuğ

İlkyaz Altuğ

1994 Kasımında Ankara'da doğup büyüdü. 2012'de Gazi Anadolu Lisesi'ni bitirip Bilkent Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okumaya başladı. 2016 Haziranında mezun olmasından bu yana iş başvurusu yapmamak için diretiyor ve bu zamanını, kendini sinemaya, tiyatroya, edebiyata adayarak değerlendiriyor. Arada amatör fotoğraf da çekiyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Altın Kedi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Sonraki yazı

Orhan Pamuk’a Tolstoy Ödülü