Haberler

Val Kilmer, “Top Gun” İle İlgili Açıklamalarda Bulundu!

Amerikalı ünlü aktör Val Kilmer, Top Gun’ın devam filminde yer alacağının netleşmesinin ardından projeyle ilgili detayları açıkladı. Kilmer, kült filmin orijinal kadrosunun yeniden bir araya geleceğini müjdeledi.

topgun

Filmin yapımcısı Jerry Bruckheimer’ın işi Paramount’a devretmesiyle, Top Gun‘ın devam halkası için yol açılmış oldu. 1986 yapımı ilk filmde Iceman rolünde izlediğimiz usta aktör Val Kilmer, filme geri döneceğini resmi olarak açıkladı. Kilmer, ayrıca filmin yönetmen koltuğunda Francis Ford Coppola‘nın oturacağını ve ilk filmde Maverick’i canlandıran Tom Cruise‘un aynı rol için tekrar kamera karşısına geçeceğini de belirtti. Devam filminin oyuncu kadrosunda Gene Hackman da var.

Başrollerini Tom Cruise ile Kelly McGillis’in paylaştıkları 1986 tarihli Top Gun‘ın devam filminin senaryosu, Açlık Oyunları: Alaycı Kuş‘un senaristi Peter Craig ile The Jungle Book filminin senaristi Justin Marks’ın işbirliğiyle yazılacak. Top Gun 2‘nin konusu ise halen büyük bir titizlikle gizleniyor.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Au Hazard Balthazar (1966)

Sonraki yazı

To Joy (1950)