Vizyon

7 Ekim’de Vizyonda!

2013014-93607877The Girl on the Train (Trendeki Kız)

Yönetmen: Tate Taylor

Oyuncular: Emily Blunt, Justin Theroux, Haley Bennett, Rebecca Ferguson, Luke Evans, Allison Janney, Lisa Kudrow, Edgar Ramirez, Laura Prepon

Tür: Gerilim

Süre: 112 dakika

Yeni boşanmış bir kadının gizemli hikâyesini konu edinen The Girl on the Train, Paula Hawkins’in aynı adlı çok satan romanından sinemaya uyarlandı. Rachel, her gün kullandığı trenin güzergâhında “kusursuz” bir çift görür. Bu çifti her gün gözlemlemeye başlayan Rachel, bir gün bir olaya şahit olur ve kendini gizemli bir yolculuğun içinde bulur.

2012871-590522452Pete’s Dragon (Pete ve Ejderhası)

Yönetmen: David Lowery

Oyuncular: Oakes Fegley, Bryce Dallas Howard, Wes Bentley, Karl Urban, Robert Redford

Tür: Macera, Aile

Süre: 103 dakika

Film, Pete isminde yetim bir çocuk ile onun en iyi dostu olan ejderha Elliott’ın maceralarını konu alıyor. Mahallenin çocuklarını yıllardır Kuzeybattı Pasifik’te yaşayan ejderhaların hikâyeleriyle neşelendiren yaşlı ahşap oymacısı Bay Meacham, kızını hikâyelerine inandırmayı başaramaz. Orman bekçisi olarak çalışan kızı Grace, Pete’le tanıştıktan sonra hikâyelerin gerçekliğine inanmaya başlar. Pete’in tanımlarındaki ejderha Elliott, Bay Meacham’ın hikayelerindeki ejderhaya çok benzemektedir. Grace, babası Jack’in yerel bir kereste fabrikasının sahibi olduğu 11 yaşındaki Natalie’nin de yardımıyla Pete’in ait olduğu yeri ve Elliott ile ilgili gerçeği bulmak için yola koyulur.

*Sinemia üyeliği ile 2 sinema bileti fiyatına 30 sinema bileti alabilir, ay boyunca vizyondaki tüm filmleri, tüm sinema salonlarında ayrıcalıklı ve sınırsız olarak izleyebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz üyeliğinize, 2D-3D ve gözlük ücretleri dahil olup, detaylı bilgi ve davetiye talepleriniz için www.sinemia.com‘u ziyaret edebilirsiniz!

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Genç Yönetmen Cenk Ertürk Cannes’ın Cinefondation Rezidans Programı’nda

Sonraki yazı

Talihsiz Serüvenler Dizisi'nden İlk Fragman Geldi!