Haberler

Dark Tower’dan Kötü Haber !

Stephen King’in efsane serisi Dark Tower‘ın sinemaya uyarlanması, şüphesiz hepimizi sevince boğmuştu. Ancak kötü haber geldi. Normalde 17 Şubat 2017’de vizyona girecek film, yaz aylarına ertelendi. Filmin şuanki vizyon tarihi 28 Temmuz 2017 olarak planlanıyor. 

Walter (Matthew McConaughey) in Columbia Pictures' THE DARK TOWER.

Ertelemenin neden gerçekleştiği tam olarak bilinmezken, filmden Sony‘nin beklentisi büyük. Bir yaz hiti olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca Dark Tower‘ın dizisinin de çekileceği, hatta 2017’de çekimlere başlanacağı duyurulmuştu. Dizide yine aynı kadronun yer alacağı tahmin ediliyor.

Hikaye orta dünyada hayatta kalmış son silahşor olan Roland‘ ın, yıkılmış dünyanın kötü gidişatını durdurmak için, varlığın merkezi olan Kara Kule‘ ye yaptığı tehlikeli yolculuğu anlatmaktadır. Ancak bu kolay değildir. Kara Kule tüm evrenin merkezi hatta tamamıdır. Çevremizdeki her parça birer evrendir. Gerçekliğimiz de Kara Kulenin kapsadığı bir evren taneciğidir. Roland‘ın kendi gerçekliğini de içine alan 12 temel evren ve evrenden evrene açılan kapılar vardır. Tabii bu kapıların korkunç bekçileri de… Kapıdan kapıya uzanan ışınlar Kara Kaleye ulaşmak için tek çaredir. Ancak güç ve ışın zayıflamaktadır. Kapıdan kapıya uzanan 6 adet ışının birleştiği yer Kara Kuleye giriştir, ancak bulunması hiç kolay değildir.

Serel İğrek

Serel İğrek

9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Benedict Cumberbatch'lı Frankenstein 22 Kasım'da Salon Ekranında

Sonraki yazı

Gerard Butler'ın Başrolünde Olduğu Keepers Geliyor