Haberler

Keanu Reeves’ın Yeni Filmi The Neon Demon’dan Fragman!

Başrollerinde Jena Malone ve Keanu Reeves’in bulunduğu korku filmi The Neon Demon’dan tüyleri ürperten fragman geldi.

neon-demon-elle-fanning-1

69.Cannes Film Festivali’nde galasını yapmaya hazırlanan film, Drive, Bronson, Only God Forgives, Valhalla Rising gibi filmleriyle bildiğimiz yönetmen Nicolas Winding Refn’in elinden çıkma. Konusunun 16. yüzyılda bakire kadınları öldürerek, onların kanıyla gençliğini koruduğunu düşünen Kanlı Kontes lakaplı Elizabeth Bathory’den geldiği bilinen filmin kadrosunda Elle Fanning, Karl Glusman, Bella Heathcote, Abbey Lee gibi isimler de bulunuyor.

Galasını Mayıs ayındaki Cannes Film Festivali’nde yapacak filmin ABD’de Haziran ayında vizyona girmesi beklenirken, Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği henüz belli değil.

Erdem Cerrah

Erdem Cerrah

1992 Ağustos’unda Eskişehir’de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu. Akşam yatmak, sabah da kalkmak bilmeyen bir insan. Çocukluğundan beri tam bir basketbolsever. Filmler ise vazgeçilmezi. Fotoğrafçılıkla ilgilenmeye başladığı şu sıralarda izlenmesi gereken filmler, okunması gereken kitaplar ve dinlenmesi gereken müzikler arasında sıkışıp kalmışlık hissini tatmakta.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

Oscar Ödüllü Steve McQueen’den Reklam Filmi!

Sonraki yazı

Spielberg & Rylance İkilisi Yine Geliyor!