Haberler

Quentin Tarantino Yeni Filmi The Hateful Eight’in Sonunu Tekrar Yazdı!

quentin1

Quentin Tarantino merakla beklenen filmi The Hateful Eight’in çekimlerine başladı. Geçtiğimiz sene filmin senaryosunun internete sızması nedeniyle Tarantino önce filmi iptal ettiğini açıklamış, daha sonra tekrar çekmeye karar verdiğini duyurmuştu.

Senaryosu altı bölümden oluşan filmin son bölümünü yeniden kaleme alan Tarantino, bu sefer tedbiri elden bırakmamakta kararlı. The Hateful Eight’in yapımcılarından olan ve Quentin Tarantino’yla yakın olduğu bilinen Harley Weinstein, oyuncular dahil hiç kimsenin filmin yeni sonu hakkında bilgi sahibi olmadığını açıkladı.

Filmin başrollerinde izleyeceğimiz isimler Channing Tatum, Samuel L. Jackson, Walton Goggins ve Tim Roth.

2015’in sonlarına doğru tamamlanması beklenen filmin konusu kısaca şöyle: Wyoming’te iç savaşın etkileri sürmeye devam ederken, kar fırtınasının ortasında kalan bir grup ödül avcısı kendilerini ihanet ve aldatmacanın içinde bulurlar.

 

Işıl Turan

Işıl Turan

89’da Ankara’da doğdu. Eskiye olan tutkusu sebebiyle Restorasyon okudu. Gezmeye olan sevdası hostes olmasına neden oldu. Şimdilerde kariyer değiştirme peşinde, ‘sosyal medyacı’ olma yolunda koşturmakta. Araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye bayılır. Herşeyden biraz bilmek ister. Müzik ve sinema onun için alternatif bir gezegendir. Dışardan izlemek yerine içinde olmak istemesi sebebiyle yolu Fil’m Hafızasına düştü. Sinemayla ilgili eğitim de gelecek planları arasında.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

11. İstanbul Japon Filmleri Festivali Akbank Sanat'ta

Sonraki yazı

Force Majeure Filmi İsveç'in Oscar'ını Aldı