Haberler

Şener Şen’li Yol Ayrımı’ndan İlk Fragman!

Geçtiğimiz haftalarda afişi henüz yayımlanan, Yavuz Turgul’un yeni filmi Yol Ayrımı’nın şimdi ise ilk fragmanı izleyiciyle buluştu.

Filmde, hayatı boyunca babasından miras kalan tekstil imparatorluğunu büyütmek için çalışan Mazhar Kozanlı’nın (Şener Şen) geçirdiği bir kazanın ardından hayatında önemli bir yol ayrımına gelişini ve ailesiyle yüzleşmesi anlatılıyor.

“Her değişimin bir bedeli vardır”

10 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmde Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Nihal Yalçın, Mert Fırat, Tilbe Saran, Şerif Erol, Ruhsar Öcal ve Defne Kayalar gibi isimler de yer alıyor.

Filmin fragmanı için tıklayınız.

 

Ezgi Nur Ünlü

Ezgi Nur Ünlü

Sinemaya ve müziğe meraklı öğretmen anne ve mimar babanın tek çocuğu olarak 1989'da dünyaya geldi. Ailesinden öğrendiklerine sürekli yenilerini eklemeye kendini adadı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü okumaya başladığında da sinema hep kendini gerçekten bulduğu yer ve sığındığı liman olacaktı. İşini ayrı, sinemayı ayrı sevdi, izlediği her filmden bir şeyler öğrendi. Şu anda haber editörlüğü yapmanın yanında Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü Ulaştırma Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans okuyor ve esas mesleği olan inşaat mühendisliğine de devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir
Önceki yazı

Sex With The Ex (2006)

Sonraki yazı

Salt Galata'da Dünya Barış Gününe Özel Gösterim