Haberler

Serra Yılmaz Bu Kez Yönetmen Koltuğunda

Serra Yılmaz’ın ilk kez kamera arkasına geçip yönetmenliği deneyeceği film Cebimdeki Yabancı‘nın çekimlerine başlandı.

40 yılı aşkın süredir mesleğin içinde olan başarılı oyuncu Serra Yılmaz, bu yolculuğunda da birlikte çalışmaktan keyif aldığı ünlü yönetmen Ferzan Özpetek ile beraber. Özpetek, Yılmaz’ın filmi Cebimdeki Yabancı‘nın yapımcılığını üstleniyor.

Geçtiğimiz sene gösterime girmiş bir İtalyan filminden uyarlanan yapım, kadın-erkek ilişkilerine odaklanıyor. Teknolojinin hayatımıza fazlasıyla girmesiyle ilişkilerimizin aldığı halleri, ikili ilişkiler üzerinden anlatmayı hedefliyor.

Yedi dostun bir araya geldiği bir akşam yemeğinde, cep telefonlarını ortaya koymaları sonucu maskelerinin ardındaki hayatlarını ve yaşananları göreceğiz. İlgi çekici konusuyla merak uyandıran filmin başrollerinde; Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız yer alıyor.

BKM, Frigo Film ve İmaj ortaklığıyla çekimlerine başlanan filmin vizyon tarihi henüz belli değil.

Zeynep Enginer

Zeynep Enginer

1991 yılının Ağustos'unda doğdu. İradesi dışında gerçekleşen bu olay takdir edersiniz ki birtakım aktiviteler gerçekleştirmesine de olanak tanıdı. Bu kez iradesiyle; İzliyor, okuyor, araştırıyor, yazıyor, yemek yapıyor ve yiyor. Psycho izlemekten ve barbunya yemekten asla sıkılmıyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
Önceki yazı

Çatımızda Kimler Var?: Fil'm Hafızası'nın Esas Mutfağı

Sonraki yazı

5. Uluslararası Canlandıranlar Film Festivali Başlıyor!