Haberler

“Fortunately, The Milk” Johnny Depp ve Edgar Wright’i Bir Araya Getiriyor!

Fox Stüdyoları, Neil Gaiman’ın resimli çocuk kitabı “Fortunately, The Milk”i sinemaya uyarlamak için oyuncu ve yönetmenlerle görüşmelere başladı.

edgar_wright_johnny_depp_split

New York Times’in çok satanlar listesinde de yer alan eserin film uyarlamasında bazı sahnelerin animasyon olarak sunulması planlanıyor. Film için kapısı ilk çalınan isimler ise Amerikalı ünlü aktör Johnny Depp ile İngiliz yazar ve yönetmen Edgar Wright. Johnny Depp’in baba karakterini oynaması dışında yapımcılığını da üstlenmesi planlanan filmin animasyon sahneleri Animal Logic Entertainment ‘ın elinden çıkacak.

NEGLVsoXGthDKN_1_b

“Fortunately, The Milk”, bir babanın süt almak için gittiği köşedeki dükkandan, vahşi uzaylılar, zaman yolculukları, korsanlar ve daha pek çok şeyle ilgili sıra dışı hikayelerle dönmesini konu alıyor. Aksiyon-animasyon karışımı olması düşünülen ve izleyicilere düşler ülkesinin kapılarını açarak hayal dünyalarını renklendirmeye hazırlanan filmin senaryosunu ise Bret McKenzie yazacak.

Gamze Gencer

Gamze Gencer

O bir LGBT sineması ve kadın filmleri oburu. 1991 İstanbul doğumlu. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu. Reklamcılık, sinema, toplumsal cinsiyet, edebiyat, sanat tarihi ve müzik başlıca ilgi alanları. Boş zamanlarını film izleyerek, müzik dinleyerek; kitaplar, toplumsal cinsiyet konulu makaleler ve film çözümlemeleri okuyarak geçiriyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz
Önceki yazı

İstanbul Film Festivali Ve Mubi İşbirliğiyle Junun Özel Gösterimi

Sonraki yazı

Contemporary İstanbul 2015 12-15 Kasım'da!