Haberler

J.J. Abrams’tan Doğaüstü İkinci Dünya Savaşı Filmi Geliyor!

J.J. Abrams ve Bad Robot’un yapımcılığını üstlendiği filmin konusu Nazi ve Zombiler. Bu yeni bir fikir gibi görünmese de yapımcılarına baktığımızda bizi ilginç şeylerin beklediği söylenebilir.

Variety’den gelen haberlere göre Son of the Gun filminin yönetmeni Julius Avery, Overlord isminde bir projede yönetmenlik yapacak. İki paraşütçünün hikâyesini anlatacak olan doğaüstü bir İkinci Dünya Savaşı filmi olan Overlord savaş filmlerine farklı bir boyut katacak gibi görünüyor.

Görevleri bir Alman kulesini sabote etmek olan iki askerin karşılaşacağı düşmanlar sadece Nazilerden ibaret olmayacak. Abrams’ın ve Bad Robot‘un geçmişi göz önüne alındığında bu tür beklenmedik olaylar konusunda seyirciyi meraktan çatlatacaklarını düşünebiliriz. Aynı zamanda İkinci Dünya Savaşı ve paranormal evrenler sinema tarihinde pek sık bir araya gelen unsurlar değiller.

Serel İğrek
9 Nisan 1991 yılında çok şiddetli yağan yağmurlu bir günde doğmuş. Yükseleni de dahil olmak üzere homojen bir koç burcudur. İsmi tamamen orijinal ve taklitleri gerçeğini yansıtmamaktadır. Sinema ile tanışması hatırlayamayacağı kadar küçük bir yaşta başlamış. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler okumuş, sonrasında kendini Amerika'da bulmuş. Şimdilerde tekstil sektöründe hayatını yarı aç yarı tok devam ettirmekte. Boş vakitlerini senaryo yazarak süsler.

Yorum yaz